قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وب سایت TeleVisit

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌هایTeleVisit منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران  است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین کاربری می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های TeleVisit تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

از این پس هر جا نام TeleVisit برده می شود منظور سامانه، اپلیکیشن اندرویدی و اپلیکیشن آی او اس آن است و این قوانین شامل همه محصولات TeleVisit است.

این سامانه جهت ارتباط پزشک و بیمار, پرسش و پاسخ, نوبت دهی و ویزیت آنلاین بیماران عزیز می باشد.

اگر بیمار مشکل اورژانسی دارد باید با 115 تماس بگیرد و TeleVisit هیچ گونه مسئولیتی در قبال بیماران اورژانسی نمی پذیرد.

جهت عضویت در سایت TeleVisit، تکمیل فرآیند عضویت ضروری می باشد.
ثبت نام و عضویت در این سایت به معنای پذیرش این قوانین و مقررات ذکر شده می‌باشد. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های سامانه TeleVisit از طریق آنها صورت می‌گیرد.

مسئولیت حفاظت از نام کاربری و رمز عبور سایت به عهده خود اعضاء بوده و هرگونه مسئولیت ناشی از افشای آن برای دیگران به عهده خود فرد خواهد بود.
ترجیحاً افرادی در این سامانه ثبت نام کنند که دارای سن قانونی بوده و از اطلاعات و خدمات ارائه شده در جهت حل مشکلات و درمان بیماری های خود استفاده می کنند.
اطلاعات شخصی که در هنگام ثبت نام در این سامانه وارد می کنید صرفاً برای رفع سوالات و درمان بیماری شما عزیزان می باشد و هیچ استفاده دیگری ندارد و کاملاً محفوظ خواهد بود.
در وارد کردن اطلاعات شخصی و فیلدهای پرسش و پاسخ دقت کافی را بنمایید، هرگونه مغایرتی که بنا به اشتباه وارد کردن اطلاعات شما پیش بیاید مسئولیتش با خود شخص خواهد بود.

سامانه TeleVisit نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند و تلاش شده است که ارائه آدرس مطب پزشکان و مراکز درمانی و داروخانه ها حداکثر صحت و اعتبار را داشته باشد.

قوانين پرداخت و اخذ نوبت:

- در صورتی که در روش های پرداخت، ویزیت حضوری را انتخاب کردید، پس از انتخاب باید مبلغ ویزیت را بصورت نقدی در مطب پزشک پرداخت کنید.

- در صورتی که در روش های پرداخت ، ویزیت آنلاین را انتخاب کردید، پس از انتخاب مبلغ ویزیت را بصورت آنلاین پرداخت کنید.

- نوبت گیرنده محترم لطفا حداقل 15 دقيقه قبل از موعد نوبت در محل حاضر شود.

- ميزان انتظار نوبت گیرنده در مطب بسته به خدماتی که به بیماران داده می شود متفاوت است و TeleVisit در اين زمينه مسئول نمی باشد.

قوانین پزشکان

  • درج اطلاعاتی مانند سوابق شغلی، خدمات قابل ارائه، برنامه حضور در مطب و ... توسط شخص پزشک در سامانه TeleVisit امکان پذیر است.
  • در صورت درخواست از سوی پزشک امکان درج اطلاعات مربوط به وی در سامانه TeleVisit توسط بخش پشتیبانی وجود دارد. بدین منظور، اطلاعات باید به آدرس پست الکترونیکی [email protected] ارسال و مراتب موضوع از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی پیگیری شوند. مسئولان مربوطه اطلاعات را با مسئولیت پزشک در پروفایل پزشک قرار خواهند داد.
  • مسئولیت صحت اطلاعات ارسال شده برای قرارگیری در سامانه TeleVisit، اعم از اطلاعات وارد شده از طریق واحد پشتیبانی یا خود پزشک بر عهده پزشک است.
  • در صورتی که پزشک از اتباع خارجی باشد و به استفاده از سامانه تمایل داشته باشد، باید کپی پاسپورت معتبر و پروانه طبابت خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی [email protected] در اختیار واحد پشتیبانی TeleVisit قرار دهد تا امکان ثبت نام وی در سامانه فراهم شود.
  • در صورت لغو نوبت از طرف پزشک هیچ هزینه ای از بیمار کسر نمی شود.